Lavdim

 

                    Mikroprocesorët dhe Mikrokompjuterët                   

 

Syllabus

 
 
04

06.09.2017

Rezultatet e testit të final vlerësues nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët" të mbajtur më 06.09.2017:

 

Emri dhe Mbiemri

 

Nr. i Indeksit

 

Sum

T1V

Sum

T2V

Sum

TF (20) [30]

Esma Kerolli

 

 

 

12.17 (12.37)

 

 

 

 

 

Ardit Bibaj

116988

 

 

13.15 (13.15)

Kushtrim Kasumaj

122460

 

 

12.00 (12.00)

Argjend Llumnica

137386

 

 

14.50 (14.50)

Anyla Dërmaku

143709

 

 

9.75 (10.15)

Bindi Çapriqi

137375

 

 

9.25 (10.05)

Arba Morina

135720

 

 

11.00 (11.00)

Drilon Kastrati

137191

 

 

13.50 (13.50)

Armend Bytyqi

117244

 

 

13.75 (13.75)

Egzona Reçica

135626

 

 

12.00 (12.00)

Kosovare Zullufi

153836

 

 

9.80 (10.20)

 

 

 

 

 

 

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 08.09.2017 në ora 12:00.

 

 

Lavdim Kurtaj.

04

21.06.2017

Rezultatet e testit final vlerësues nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët mbajtur 19.06.2017 (14.06.2017):

 

Emri dhe Mbiemri

 

Nr. i Indeksit

 

Sum

T1V

Sum

T2V

Sum

TF (20) [30]

Bindi Çapriqi

137375

 

 

3.07 (3.47)

Gentrit Shahini

143623

 

 

9.50 (10.10)

Krenare Tahiri

137233

 

 

9.92 (10.12)

Nora Beqiri

122949

 

 

10.30 (10.30)

Flutura Çerkini

120972

 

 

9.58 (10.18)

Kujtesa Memaj

137256

 

 

10.25 (10.25)

Ardit Bibaj

116988

 

 

8.75 (8.75)

Egzona Reçica

135626

 

 

5.58 (5.58)

Zana Sadiku

124539

 

 

11.00 (11.00)

Marigona Muli

122430

 

 

11.00 (11.00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 22.06.2017 në ora 12:00.

 

 

Lavdim Kurtaj.

16.06.2017

Provimi nga lënda "Mikroprocesorët dhe mikrokontrollerët" për afatin e Qershorit 2017 do të mbahet më 19.06.2017 në ora 14:00.

 

Lavdim Kurtaj

04

30.04.2017

Rezultatet e testit final vlerësues nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët mbajtur 28.04.2017:

 

Emri dhe Mbiemri

 

Nr. i Indeksit

 

Sum

T1V

Sum

T2V

Sum

TF (20) [30]

Egzona Reçica

135626

 

 

2.50 (2.90)

Xhemajl Bytyqi

135858

 

 

10.22 (10.22)

Andika Selmani

151771

 

 

10.85 (10.85)

 

 

 

 

 

 

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 02.05.2017 në ora 15:00.

 

 

Lavdim Kurtaj.

19.03.2017

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit për gjeneratën 2016/2017 do të mabhet më 23.03.2017 në ora 10:00.

 

Lavdim Kurtaj


04

19.03.2017

Rezultatet e testit final vlerësues nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët mbajtur 17.03.2017:

 

Emri dhe Mbiemri

 

Nr. i Indeksit

 

Sum

T1V

Sum

T2V

Sum

TF (20) [30]

Kurbin Ademaj

153804

 

 

12.33 (12.53)

Egzon Pllana

120506

 

 

9.60 (10.00)

Arbër Dedaj

151053

 

 

10.25 (10.45)

 

 

 

 

 

 

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 22.03.2017 në ora 12:00.

 

 

Lavdim Kurtaj.

15.02.2017

Për shkak të konflikteve me provime të Afatit të Janarit termini për dorëzimin e projekteve shtyhet për dt. 27.02.2017 duke filluar në 12:00. Grupi i I-rë do të jetë në 12:00 dhe me radhë, nga 15 min për çdo grup. 


13.02.2017

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit shtyhet për dt. 14.02.2017 në ora 14:00.

 

05.02.2017

Termini i vetëm për dorëzimin e projekteve shtyhet për dt. 16.02.2017 duke filluar në 12:00. Grupi i I-rë do të jetë në 12:00 dhe me radhë, nga 15 min për çdo grup. 

24.01.2017

Termini i vetëm për dorëzimin e projekteve është 09.02.2017 duke filluar në 12:00. Grupi i I-rë do të jetë në 12:00 dhe me radhë, nga 15 min për çdo grup. 


Lavdim Kurtaj 


22

05.02.2017 - Rezultatet e Testit Final të mbajtur më 25.01.2017

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 13.02.2017 në ora 13:00.

 

22.01.2016 - (T2V)

15.12.2016 - (T1V)

2016/17           Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët

 

Gr.

Emri dhe Mbiemri

Nr. i Ind.

Projekti

 

T1V (10) [15]

T2V (10) [15]

TF (20) [30]

 

1

Albiana Bajrami

 

 

 

5.80 (6.20)

4.25 (4.45)

 

 

 

Erjona Miftari

 

 

 

 

 

 

 

 

Diell Boshanjku

 

 

 

7.00 (7.20)

7.00 (7.20)

 

 

 

Andika Selamni

 

 

 

2.00 (2.20)

7.25 (7.25)

 

 

 

Veton Gacaferi

 

 

 

5.00 (5.00)

6.75 (6.75)

 

 

 

Erjon Halili

 

 

 

7.80 (8.00)

9.00 (9.00)

 

 

 

Meriton Gashi

 

 

 

0.00 (0.40)

 

 

 

 

Shaban Shabani

 

 

 

6.00 (6.00)

6.50 (6.50)

 

 

 

Njomza Ibrahimi

 

 

 

4.00 (4.00)

6.25 (6.25)

 

 

 

Rigon Çaka

 

 

 

4.00 (4.20)

 

 

 

 

Elisabeth Grabanica

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Fjolla Mahmutaj

 

 

 

8.00 (8.00)

7.75 (7.75)

 

 

 

Lindita Vrajolli

 

 

 

 

 

 

 

 

Flamur Berisha

 

 

 

8.00 (8.20)

7.25 (7.25)

 

 

 

Besfort Syla

 

 

 

10.00 (10.00)

5.50 (5.90)

 

 

 

Agnesa Rexhepi

 

 

 

5.00 (5.00)

5.50 (5.50)

 

 

 

Aridon Guri

 

 

 

6.00 (6.00)

5.00 (5.00)

 

 

 

Granit Xheladini

 

 

 

6.00 (6.00)

9.00 (9.00)

 

 

 

Përparim Lushaj

 

 

 

4.00 (4.00)

8.25 (8.25)

 

 

 

Krenare Tahiri

 

 

 

4.00 (4.40)

4.25 (4.25)

2.67 (2.87)

 

 

Rreze Morina

 

 

 

1.00 (1.00)

5.50 (5.50)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Altina Spahija

 

 

 

10.00 (10.00)

8.50 (8.50)

 

 

 

Gresa Neziri

 

 

 

4.60 (5.20)

7.25 (7.25)

 

 

 

Fitim Halimi

 

 

 

10.00 (10.00)

10.00 (10.00)

 

 

 

Mirela Shala

 

 

 

6.30 (6.70)

4.00 (4.20)

 

 

 

Gentrit Mustafa

 

 

 

7.00 (7.40)

6.75 (6.75)

 

 

 

Rinor Haziri

 

 

 

7.00 (7.20)

8.00 (8.00)

 

 

 

Eranda Vokshi

 

 

 

1.60 (2.00)

 

 

 

 

Alban Sylejmani

 

 

 

7.00 (7.40)

 

 

 

 

Arbnor Kurtaj

 

 

 

2.80 (3.20)

0.00 (0.20)

 

 

 

Donika Sfishta

 

 

 

5.00 (5.40)

6.25 (6.25)

 

 

 

Leart Rugova

 

 

 

2.40 (2.40)

1.75 (1.75)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Fjollë Krasniqi

 

 

 

8.00 (8.20)

6.75 (6.95)

 

 

 

Arton Hoti

 

 

 

9.00 (9.20)

6.75 (6.95)

 

 

 

Leutrim Konjuhi

 

 

 

7.80 (8.00)

2.75 (2.95)

 

 

 

Dardan Sojeva

 

 

 

5.00 (5.00)

6.00 (6.00)

 

 

 

Veton Sejdaj

 

 

 

5.00 (5.00)

5.50 (5.50)

 

 

 

Fatos Gashi

 

 

 

 

 

 

 

 

Ylli Lekiqi

 

 

 

5.80 (6.00)

5.00 (5.00)

 

 

 

Jon Maxharraj

 

 

 

7.00 (7.20)

8.50 (8.50)

 

 

 

Mal Kurteshi

 

 

 

7.00 (7.00)

7.00 (7.00)

 

 

 

Veton Rushiti

 

 

 

7.00 (7.00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Gentrina Gashi

 

 

 

7.00 (7.40)

7.75 (7.75)

 

 

 

Armend Ukëhaxhaj

 

 

 

7.00 (7.00)

7.00 (7.00)

 

 

 

Blend Berisha

 

 

 

4.80 (5.40)

5.25 (5.45)

9.83 (10.03) 

 

 

Leonita Sallahu

 

 

 

9.00 (9.00)

8.25 (8.25)

 

 

 

Fiton Frangu

 

 

 

8.00 (8.00)

4.25 (4.25)

 

 

 

Mendim Arifaj

 

 

 

5.80 (6.00)

6.25 (6.25)

 

 

 

Erza Maxhuni

 

 

 

2.80 (2.80)

 

 

 

 

Fjolla Mjaku

 

 

 

8.00 (8.00)

8.75 (8.75)

 

 

 

Genc Rugova

 

 

 

8.00 (8.00)

7.25 (7.25)

 

 

 

Edison Telaku

 

 

 

5.00 (5.60)

6.75 (6.75)

6.75 (6.75)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Aida Aliu

 

 

 

9.80 (9.80)

9.50 (9.50)

 

 

 

Adonis Haxhiavdija

 

 

 

10.00 (10.00)

7.25 (7.25)

 

 

 

Flokart Derguti

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaltrina Limani

 

 

 

3.80 (4.20)

6.00 (6.20)

 

 

 

Gent Govori

 

 

 

6.60 (6.60)

5.75 (5.75)

 

 

 

Drin Shosholli

 

 

 

1.80 (2.40)

 

 

 

 

Arianit Ajvazi

 

 

 

8.00 (8.00)

4.25 (4.45)

 

 

 

Kosovare Zullufi

 

 

 

3.00 (3.60)

 

 

 

 

Betim Hoxha

 

 

 

9.50 (9.70)

6.75 (6.95)

 

 

 

Princ Mullatahiri

 

 

 

8.00 (8.00)

7.50 (7.50)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Majlinda Llugiqi

 

 

 

10.00 (10.00)

7.25 (7.25)

 

 

 

Vesë Salihu

 

 

 

5.00 (5.40)

9.00 (9.00)

 

 

 

Muhamet Kaçuri

 

 

 

5.00 (5.40)

6.50 (6.50)

 

 

 

Diana Balinca

 

 

 

6.00 (6.20)

6.50 (6.70)

 

 

 

Veton Bytyçi

 

 

 

2.00 (2.40)

1.75 (1.75)

 

 

 

Teuta Kastrati

 

 

 

3.60 (3.60)

 

 

 

 

Besarb Bërbatovci

 

 

 

6.00 (6.20)

8.00 (8.00)

 

 

 

Erdon Beqiri

 

 

 

5.00 (5.00)

7.50 (7.50)

 

 

 

Ardiana Sejdiu

 

 

 

6.80 (6.80)

5.25 (5.45)

 

 

 

Gent Bujupaj

 

 

 

 

 

 

 

 

Flakron Rexhepaj

 

 

 

4.20 (4.20)

6.75 (6.95)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Ardiana Zeqiri

 

 

 

 

 

 

 

 

Vjosë Shehu

 

 

 

6.80 (6.80)

6.75 (6.75)

 

 

 

Edonis Karaçica

 

 

 

5.50 (5.70)

7.25 (7.25)

()

 

 

Edon Nura

 

 

 

3.80 (4.40)

7.50 (7.50)

 

 

 

Valmir Duraku

 

 

 

3.00 (3.20)

1.75 (1.75)

 

 

 

Tahsin Kosova

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkëlqim Zahiti

 

 

 

5.80 (6.00)

5.50 (5.50)

10.55 (10.75)

 

 

Elbaroza Perquku

 

 

 

5.00 (5.20)

7.75 (7.75)

 

 

 

Bardh Musa

 

 

 

5.80 (5.80)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Albane Feka

 

 

 

 

 

 

 

 

Dardan Qenaj

 

 

 

9.00 (9.20)

6.75 (6.75)

 

 

 

Dan Lekaj

 

 

 

3.00 (3.40)

1.25 (1.25)

12.58 (12.58)

 

 

Flakron Bajrami

 

 

 

4.60 (4.80)

 

6.07 (6.07)

 

 

Triumf Maqedonci

 

 

 

3.00 (3.20)

7.75 (7.75)

()

 

 

Ngadhnjim Plaku

 

 

 

10.00 (10.00)

6.50 (6.50)

16.08 (16.08)

 

 

Argjend Llumnica

 

 

 

2.40 (2.60)

3.25 (3.25)

 

 

 

Agnesa Sylejmani

 

 

 

6.00 (6.00)

3.25 (3.65)

 

 

 

Delvina Blakaj

 

 

 

8.00 (8.20)

5.75 (5.95)

 

 

 

Vixhilent Bajrami

 

 

 

 

 

 

 

 

Shkurtë Rexhepaj

 

 

 

6.00 (6.20)

4.50 (4.90)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Besfort Shala

 

 

 

1.20 (2.00)

0.25 (0.85)

 

 

 

Qëndresa Muçolli

 

 

 

5.80 (5.80)

5.00 (5.20)

 

 

 

Egzonë Rama

 

 

 

5.00 (5.20)

6.25 (6.25)

 

 

 

Haxhi Çelaj

 

 

 

5.10 (5.50)

7.25 (7.25)

4.70 (4.70) 

 

 

Liberian Ajeti

 

 

 

9.00 (9.00)

9.50 (9.50)

 

 

 

Liridona Ajeti

 

 

 

6.00 (6.20)

9.50 (9.50)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drilon Kastrati

 

 

 

 

 

5.33 (5.53) 

 

 

Zana Sadiku

 

 

 

 

 

1.00 (1.20) 

 

 

Kurbin Ademaj

 

 

 

 

 

6.10 (6.50)

 

 

Egzon Komoni

 

 

 

 

 

9.67 (10.07) 

 

 

Arbër Dedaj

 

 

 

 

 

8.20 (8.40)

 

 

Xhemajl Bytyqi

       

 

 

 

 

1.90 (1.90)

 

 

Arba Morina

 

 

 

 

 

()

 

 

Flutura Çerkini

 

 

 

 

 

4.00 (4.00)

 

 

Kujtesa Memaj

 

 

 

 

 

1.00 (1.00) 

 

 

Kushtrim Kasumaj

 

 

 

 

 

1.58 (1.98)

 

 

Egzona Reçica

 

 

 

 

 

3.60 (4.20)

 

 

Anylë Dërmaku

 

 

 

 

 

()

 

 

Egzon Pllana

 

 

 

 

 

1.25 (2.05) 

 

 

Donjeta Mejtani

 

 

 

 

 

() 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

04

02.12.2016

Rezultatet e provimit nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët" për afatin e Nëntorit për Absolventa 2016 (02.12.2016):

 

Emri dhe Mbiemri

Nr. i Indeksit

Pikë [20]

Edon Ipqi

0700708

9.50 (10.30)

 

 

 

 

 

 

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 07.12.2016 në ora 14:00.

 

 

Lavdim Kurtaj

 

 

 

04

23.09.2016

Rezultatet e provimit nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët" për afatin e Shtatorit II 2016 (23.09.2016):

 

Emri dhe Mbiemri

Nr. i Indeksit

Pikë [20]

Visar Gashi

90704110012

9.60 (10.20)

 

Edison Xhaqkaj

153129

12.17 (12.37)

 

Drilon Vukaj

153123

12.17 (12.37)

 

Dardan Thaçi

 

9.47 (10.07)

 

 

 

 

 

 

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 26.09.2016 në ora 11:00.

 

 

Lavdim Kurtaj

 

 

 

04

01.09.2016

Rezultatet e testit final vlerësues nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët mbajtur 31.09.2016:

 

Emri dhe Mbiemri

 

Nr. i Indeksit

 

Sum

T1V

Sum

T2V

Sum

TF (20) [30]

Egzon Komoni

07020/10

 

 

1.00 (1.00)

Uran Rakovica

127244

 

 

11.83 (12.03)

Visar Gashi

90704110012

 

 

5.17 (5.37)

Edita Muhaxhiri

153017

 

 

13.67 (13.87)

Blerina Vila

143954

 

 

11.50 (11.70)

Urtinë Kastrati

100703110008

 

 

8.50 (8.50)

Dardan Thaçi

90704110011

 

 

4.60 (4.80)

Dea Hoxha

152241

 

 

13.50 (14.10)

Mergim Doroci

154436

 

 

11.90 (12.30)

Eriona Kollqaku

152932

 

 

12.40 (12.60)

Albion Shala

143604

 

 

10.67 (11.07)

Sejfi Hoxha

154902

 

 

10.50 (10.70)

Armend Morina

152005

 

 

10.00 (10.00)

Ermira Abullahu

152780

 

 

13.00 (13.20)

Zana Jashanica

155026

 

 

9.83 (10.23)

Shkodran Abullahu

144419

 

 

12.50 (12.90)

Rita Pllana

155017

 

 

7.50 (8.30)

 

 

 

 

 

 

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 06.09.2016 në ora 11:30.

 

 

Lavdim Kurtaj.

04

08.06.2016

Rezultatet e provimit nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët" për afatin e Qershorit 2016 (08.06.2016):

 

Emri dhe Mbiemri

Nr. i Indeksit

Pikë [20]

Muhamed Haliti

121914

9.8 (10.2)

 

Blerina Vila

143954

4.30 (4.30)

 

Visar Gashi

90704110012

3.43 (3.63)

 

 

 

 

 

 

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 13.06.2016 në ora 12:00.

 

 

Lavdim Kurtaj

 

 

 

04

25.04.2016

Rezultatet e testit final vlerësues nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët mbajtur 16.04.2016:

 

Emri dhe Mbiemri

 

Nr. i Indeksit

 

Sum

T1V

Sum

T2V

Sum

TF (20) [30]

Nesa Baruti

124660

 

 

9.67 (10.07)

Flamur Beqiri

100704110007

 

 

14.17 (14.37)

Fatlum Berisha

07036/11

 

 

18.00 (18.00)

Muhamed Haliti

121914

 

 

5.83 (5.83)

 

 

 

 

 

 

Pjesa përfundimtare e provimit me mbrojtjen individuale të projektit do të mbahet më 29.04.2016 në ora 11:00.

 

 

Lavdim Kurtaj.

28.03.2016

Mbrojtja individuale e projekteve dhe pjesa me gojë e provimit (për ata që i plotësojnë kushtet) do të mbahet më 05.04.2016 dhe 12.04.2016, duke filluar në 11:30. 


Lavdim Kurtaj     

27.02.2016

Terminet për dorëzimin e projekteve janë 08.03.2016 dhe 15.03.2016, duke filluar në 11:30, kurse mbrojtja individuale e projekteve dhe pjesa me gojë e provimit (për ata që i plotësojnë kushtet) do të mbahet më 22.03.2016, duke filluar në 11:30. 


Lavdim Kurtaj    

21.01.2016

Rezultatet e testit final nga lënda "Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët" të mbajtur më 20.01.2016 janë në tabelën e mëposhtme. Mbrojtja individulae e projekteve dhe pjesa përfundimtare e provimit për gjeneratat e mëparshme do të mbahet më 25.01.201511:00


Lavdim Kurtaj    

18.01.2016

Terminet për dorëzimin e projekteve janë 25.01.2016 dhe 22.02.2016. duke filluar në 12:00. Nëse vini më shumë grupe, organizoheni nga 15 min për çdo grup. Mund të shfrytëzohet vetëm njëri nga terminet sipas dëshirës, por jo të dy terminet.


Lavdim Kurtaj   

2013/14

21.01.2016

19.01.2016

18.12.2015

2015/16           Mikroprocesorët dhe Mikrokontrollerët

 

Gr.

Emri dhe Mbiemri

Nr. i Ind.

Projekti

 

T1V (10) [15]

T2V (10) [15]

TF (20) [30]

 

1

Riad Asllani

154391

 

 

7.50 (7.50)

5.50 (5.70)

 

 

 

Afrim Kafexholli

151037

 

 

2.80 (3.00)

4.00 (4.00)

10.50 (10.50)

 

 

Blerina Surdulli

151993

 

 

3.00 (3.20)

3.50 (3.90)

14.00 (14.60)

 

 

Agnesa Fazliu

 

 

 

 

5.33 (5.53)

9.67 (10.07)

 

 

Flamur Januzi

144835

 

 

5.00 (5.00)

3.67 (4.07)

12.67 (13.27)

 

 

Valon Xhafa

154869

 

 

6.50 (6.50)

6.67 (7.07)

14.50 (15.30)

 

 

Albion Shala

143604

 

 

3.00 (3.40)

4.40 (4.20)

6.33 (6.53)

 

 

Vetim Ramadani

124639

 

 

2.50 (2.70)

0.00 (0.40)

4.50 (4.70)

 

 

Arbër Dedaj

151053

 

 

1.90 (2.30)

0.00 (0.20)

 

 

 

Zana Jashanica

155026

 

 

4.00 (4.80)

1.00 (1.40)

 

 

 

Veton Meqa

07075/10

 

 

4.30 (4.50)

1.50 (2.10)

 

 

 

Taulant Skeraj

137225

 

 

1.00 (1.60)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

Nik Raja

154291

 

 

5.00 (5.20)

5.67 (5.87)

11.17 (11.97)

 

 

Ardian Halitaj

151114

 

 

3.70 (3.70)

4.83 (5.23)

 

 

 

Njomza Nila

134485

 

 

3.50 (3.90)

3.83 (4.23)

12.43 (12.83)

 

 

Bardh Shabani

163300

 

 

6.50 (6.50)

8.00 (8.20)

 

 

 

Eriona Kollqaku

152932

 

 

1.20 (1.40)

1.00 (1.20)

 

 

 

Bilbil Isma

135675

 

 

1.30 (1.50)

3.50 (3.90)

 

 

 

Vigan Blakaj

155182

 

 

8.00 (8.00)

4.67 (5.07)

 

 

 

Ardit Bibaj

116988

 

 

1.80 (1.80)

2.00 (2.00)

 

 

 

Rilind Mehmeti

154326

 

 

7.50 (7.50)

6.50 (6.70)

 

 

 

Rita Pllana

155017

 

 

4.80 (5.00)

2.00 (2.20)

 

 

 

Kushtrim Spahiu

07053/10

 

 

3.50 (3.70)

0.83 (1.23)

 

 

 

Dhurim Sylejmani

152008

 

 

4.50 (4.50)

4.50 (4.90)

12.50 (12.90)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Bujar Dervishaj

151981

 

 

6.30 (6.50)

7.00 (7.00)

 

 

 

Erëblina Hasani

152938

 

 

2.00 (2.00)

3.17 (3.57)

11.83 (12.43)

 

 

Diedon Xhiha

152282

 

 

5.60 (5.80)

6.33 (6.53)

 

 

 

Dhurim Kelmendi

152275

 

 

5.80 (6.20)

4.00 (4.40)

11.17 (12.17)

 

 

Florend Berisha

153417

 

 

6.40 (6.60)

5.83 (6.03)

12.00 (12.40)

 

 

Mergim Doroci

154436

 

 

5.60 (5.60)

2.33 (2.73)

 

 

 

Vigan Abdurrahmani

155259

 

 

6.50 (6.50)

7.67 (8.07)

17.00 (17.40)

 

 

Gent Binaku

143650

 

 

4.00 (4.80)

3.50 (3.70)

12.50 (13.10)

 

 

Nita Mulliqi

154258

 

 

7.60 (7.60)

6.50 (6.70)

 

 

 

Blerina Vila

143954

 

 

0.60 (0.60)

 

 

 

 

Lorjana Paçarizi

144506

 

 

2.50 (3.30)

2.67 (3.07)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

Jon Maxhuni

153601

 

 

8.90 (8.90)

4.83 (4.83)

 

 

 

Granit Bimbashi

153433

 

 

6.10 (6.50)

7.00 (7.20)

 

 

 

Liridona Morina

154166

 

 

6.80 (6.80)

4.83 (5.23)

12.50 (12.90)

 

 

Muhamed Krasniqi

154443

 

 

6.00 (6.00)

4.83 (5.23)

 

 

 

Enis Beqa

153310

 

 

2.60 (2.60)

3.33 (3.93)

13.50 (13.90)

 

 

Besfort Shala

161999

 

 

0.00 (0.00)

0.00 (0.40)

 

 

 

Haxhi Çelaj

144129

 

 

2.20 (2.40)

0.33 (0.73)

 

 

 

Kujtesa Memaj

137256

 

 

3.50 (4.10)

2.50 (2.50)

 

 

 

Fiorentinë Selimi

07232/11

 

 

3.50 (3.90)

1.00 (1.20)

10.83 (11.23)

 

 

Sejfi Hoxha

154902

 

 

6.80 (6.80)

2.50 (2.50)

 

 

 

Arba Morina

135720

 

 

3.00 (3.60)

2.67 (3.47)

 

 

 

Valon Shala

154967

 

 

6.80 (6.80)

3.67 (4.27)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5

Anyla Dërmaku

143709

 

 

1.60 (1.80)

3.33 (3.73)

 

 

 

Dea Hoxha

152241

 

 

3.60 (3.80)

5.00 (5.60)

 

 

 

Arbnor Haxhiu

134475

 

 

1.00 (1.20)

0.00 (0.60)

 

 

 

Getoar Haliti

143418

 

 

2.50 (2.50)

2.00 (2.60)

10.00 (10.40)

 

 

Luljeta Gashi

134460

 

 

4.50 (4.70)

1.00 (1.00)

 

 

 

Vegim Radoniqi

154871

 

 

6.80 (6.80)

4.00 (4.60)

 

 

 

Albiona Berisha

151033

 

 

5.90 (5.90)

5.83 (6.03)

 

 

 

Egzonë Rama

07419/11

 

 

1.00 (1.40)

 

 

 

 

Fisnik Kaqiu

143594

 

 

4.00 (4.00)

5.83 (6.23)

12.50 (13.10)

 

 

Shpërblim Statovci

07085/10

 

 

4.50 (4.50)

1.50 (1.70)

7.50 (7.50)

 

 

Redon Halimaj

154075

 

 

6.00 (6.20)

4.17 (4.37)

 

 

 

Rina Shehu

154806

 

 

6.00 (6.40)

6.00 (6.40)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

Liridona Ajeti

 

 

 

 

 

 

 

 

Besar Shabani

117541

 

 

0.60 (0.80)

 

 

 

 

Blin Beqa

152381

 

 

5.50 (5.70)

6.33 (6.53)

14.33 (14.53)

 

 

Gazmend Lubovci

120930

 

 

2.50 (2.50)

3.00 (3.60)

7.00 (7.60)

 

 

Shend Osmanaj

143611

 

 

4.10 (4.10)

6.17 (6.37)

 

 

 

Kurbin Ademaj

153804

 

 

3.20 (3.40)

0.33 (0.73)

3.83 (4.23)

 

 

Brikena Çelaj

151968

 

 

5.00 (5.20)

5.33 (5.73)

 

 

 

Kushtrim Kamberi

 

 

 

 

 

 

 

 

Ermira Abdullahu

152780

 

 

3.60 (3.80)

3.83 (3.83)

 

 

 

Kaltrina Statovci

135607

 

 

5.50 (5.70)

0.00 (0.60)

 

 

 

Drilon Kastrati

137191

 

 

2.80 (3.20)

1.83 (2.03)

0.80 (0.80)

 

 

Sara Kuçi

154794

 

 

7.00 (7.20)

5.50 (5.90)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7

Blerta Hasani

 

 

 

 

 

 

 

 

Kosmos Dèrmaku

143264

 

 

6.80 (6.80)

6.00 (6.20)

 

 

 

Gentrit Shahini

143623

 

 

0.60 (1.40)

2.33 (3.13)

 

 

 

Fatmire Gashi

120471

 

 

2.00 (2.20)

3.00 (3.40)

5.00 (5.60)

 

 

Lum Preniqi

154204

 

 

9.50 (9.50)

7.00 (7.40)

 

 

 

Edita Muhaxhiri

153017

 

 

1.80 (2.00)

2.00 (2.60)

 

 

 

Meriton Gashi

 

 

 

 

 

 

 

 

Vjosa Shala

154952

 

 

6.00 (6.00)

4.00 (4.60)

 

 

 

Donjeta Mejtani

135497

 

 

1.80 (2.00)

3.33 (3.93)

 

 

 

Edlira Zherka

134472

 

 

5.30 (5.30)

1.00 (1.60)

4.00 (4.20)

 

 

Edin Zulji

153155

 

 

2.80 (3.00)

2.00 (2.00)

 

 

 

Shega Likaj

136347

 

 

7.00 (7.20)

4.17 (4.77)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Fabiolë Syla

135592

 

 

4.40 (4.60)

2.00 (2.80)

12.47 (12.87)

 

 

Artinë Rexhepi

152473

 

 

4.00 (4.00)

3.50 (3.90)

12.33 (12.93)

 

 

Gentrit Xhema

135683

 

 

2.60 (2.80)

3.00 (3.40)

 

 

 

Selmon Gecaj

123864

 

 

1.50 (2.10)

1.50 (1.90)

6.50 (7.10)

 

 

Nita Bukoshi

154330

 

 

7.30 (7.30)

5.33 (5.73)

 

 

 

Drilon Nukaj

153123

 

 

2.80 (2.80)

 

 

 

 

Adrian Ymeri

151019

 

 

2.50 (2.90)

5.83 (6.03)

12.00 (12.40)

 

 

Vita Hasani

154948

 

 

6.00 (6.20)

5.00 (5.40)

 

 

 

Valbona Rexhepi

155096

 

 

2.60 (2.60)

5.17 (5.57)

10.67 (10.87)

 

 

Enkela Osmani

144107

 

 

3.20 (3.60)

3.00 (3.20)

6.00 (6.40)

 

 

Edison Xhaqkaj

153129

 

 

1.00 (2.00)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

Hysen Stublla

144389

 

 

2.40 (2.80)

0.00 (0.60)

10.83 (11.23)

 

 

Kaltrina Zeqiri

153838

 

 

4.50 (4.50)

5.17 (5.57)

10.67 (11.67)

 

 

Gresa Llumnica

135885

 

 

4.90 (5.10)

2.00 (2.60)

 

 

 

Lundrim Rexhepi

143535

 

 

5.50 (5.50)

1.83 (2.03)

 

 

 

Redon Prekazi

154326

 

 

7.80 (7.80)

5.33 (5.73)

 

 

 

Butrint Balaj

119522

 

 

3.00 (3.00)

 

 

 

 

Ardian Reçica

151578

 

 

5.50 (5.50)

3.00 (3.00)